Mocassins - Loafers Wit
Pertini
Referentie 251W30753D3 - 20620
Mocassin Pertini voor dames in wit. Deze mocassin is in gevlochten tressé leder wat voor aangenaam comfort zorgt. Afgewerkt met zilver/geel kleur vooraan en zilver naad rond de hals. Heeft een lederen buitenzool.
Maat Kies hierboven je maat Bekijk je winkeltasWelke maat kiezen? Liever reserveren?
- 5% klantenkorting *
- Gratis verzending vanaf €99 voor België & Nederland
- Levering binnen 2 werkdagen
| Merk | Pertini |
| Model | Mocassins - Loafers |
| Kleur | Wit |
| Extra kleur | Goud |
| Print / motief | Geweven - Tressée - Gevlochten |
| Materiaal buiten | Leer |
| Materiaal binnen | Leer |
| Hakhoogte | Plat |
| Zool | Leer |
| Losse binnenzool | Neen |
| Extra info | Wit / goud / geel |
PERTINI dames schoenen online kopen bij RIGI
Pertini werd opgericht in 1980 in het Spaanse Almanso. De regio waar schoenproductie centraal staat. Tot op vandaag worden de schoenen van Pertini nog steeds met de handt gemaakt waardoor het merk volledige controle behoudt over de kwaliteit en afwerking.
Pertini staat bekend om zijn combinatie van traditioneel vakmanschap en modern desig. De ontwerpen zijn geïnspireerd op klassieke schoenen met een eigentijdse twist door te werken met opvallende details, kleuren en materialen.
Bij RIGI vind je een mooi aanbod aan stijlvolle mocassins, elegante veterschoentjes of klassevolle enkellaarsjes.
Waarom Pertini damesschoenen online kopen bij RIGI?
- RIGI biedt steeds een hedendaagse collectie aan schoenen, handtassen & accessoires.
- Onze webshop is steeds klaar om al onze producten 24 uur op 24, 7 dagen per week te bekijken en kopen.
- Dit 100% veilig en een vlugge service na verkoop.
- Alles wordt tijdens de week, binnen de 24 uur verstuurd.
- Wij aanvaarden kredietkaarten, Bancontact, Paypal en Wero.
Heb je nog vragen?
Elke dag staat het RIGI-team met de glimlach klaar, dit kan in onze vestigingen te Roeselare of op webshop@rigi.be .







