Mocassins - Loafers Taupe
Ambiorix
Referentie Marcelo - 18494
Mocassin Marcelo van Ambiorix voor heren. Deze mocassins is in taupe suède met een micro witte zool. Is een breed model en elegant aan de voet. Heeft een uitneembare binnenzool.
Kleur

Welke maat kiezen? Liever reserveren?
- 5% klantenkorting *
- Gratis verzending vanaf €50 voor België & Nederland
- Levering binnen 2 werkdagen
| Merk | Ambiorix |
| Model | Mocassins - Loafers |
| Kleur | Taupe |
| Print / motief | Effen |
| Materiaal buiten | Suede-Daim |
| Materiaal binnen | Leer |
| Hakhoogte | Plat |
| Zool | Micro |
| Losse binnenzool | Ja |
| Extra info | Senso cocco |
AMBIORIX herenschoenen online kopen bij RIGI.
Ambiorix, een op-en-top Belgisch schoenenmerk ontstaan in Verviers in 1895 en in 1907 hun activiteiten verplaatst naar Tongeren. Ambiorix biedt een uitgebreid gamma van handgemaakte lederen heren schoenen met hoogwaardig draagcomfort, design en kwaliteit. Ze zijn een musthave voor de stijlvolle man.
Bij Rigi stellen we je graag de klassieke, stijlvolle veterschoenen voor die perfect passen onder een kostuum of jeans voor een specialere gelegenheid.
Daarnaast hebben we ook enkele mocassins en sportievere modellen met een flexibelere stevige zool, die een ietwat meer comfy maar toch nog steeds stijlvolle uitstraling hebben.
Waarom Ambiorix herenschoenen online kopen bij RIGI?
- RIGI biedt steeds een hedendaagse collectie aan accessoires.
- Onze webshop is steeds klaar om al onze producten 24 uur op 24, 7 dagen per week te bekijken en kopen.
- Dit 100% veilig en een vlugge service na verkoop.
- Alles wordt tijdens de week, binnen de 24 uur verstuurd.
- Wij aanvaarden kredietkaarten, Bancontact, Paypal en iDEAL.
Heb je nog vragen?
Elke dag staat het RIGI-team met de glimlach klaar, dit kan in onze vestigingen te Roeselare of op webshop@rigi.be.









